راهنمای خرید

  1. اگر اسم کالای مورد نظر خود را می دانید در قسمت جست وجو Search کنید در غیر این صورت می توانید به Item کلیه کارها مراجعه کنید.
  2.  می توانید از دسته بندی براساس قیمت و یا براساس جدیدترین کارها و یا کالکشن مردانه و زنانه و بچه گانه و … استفاده کنید.
  3. در رابطه با نحوه ی سایزها ( انگشتر/ گردنبند/ و… ) می توانید به راهنمای سایزها قبل از خرید خود مراجعه کنید.
  4. محصول مورد نظر انتخاب کنید و مراحل ثبت سفارش را انجام دهید.
  5. با توجه به ثبت سیستمی سفارش امکان صدور فاکتور مجدد و تغییر مشخصات وجود ندارد.
  6. لطفا در ثبت مشخصات خود دقت کنید.
  7. سفارشات تهران از طریق پیک ارسال می شوند.
  8. سفارشات شهرستان از طریق پست انجام می شوند.

سوالات متداول

بله ، اگر بدون وارد شدن در سایت ، کالای مورد نظرتان را به سبد خرید اضافه کرده باشید ، باید در مرحله نهایی کردن خرید با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور وارد سایت شوید. اگر قبلا حساب کاربری نداشته اید هم می توانید براحتی با وارد کردن ایمیل و مشخصات خود ، عضو سایت شوید.

بله، شما می‏‌توانید در هر زمان مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید ، برای این کار کافی‌ است پس از وارد کردن ایمیل و رمز عبور وارد حساب کاربری خود شوید و در قسمت اطلاعات کاربری ، اطلاعات خود را ویرایش کنید.

لطفاً ایمیل های اسپم (spam) خود را چک کنید. توجه داشته باشید رمز جدید برای شما ارسال می گردد.

برای دسترسی به اطلاعات خرید ها ی قبلی، باید با حساب کاربری خود وارد شوید، سپس روی گزینه سفارش ها کلیک کنید تا سوابق خرید شما نشان داده ‏شود

برای اطلاع از وضعیت سفارش ، می‏ توانید وارد حساب کاربری خود شوید و با کلیک روی گزینه سفارش ها از وضعیت آن مطلع شوید.

خیر، پس از انجام مراحل خرید و ثبت سفارش، پردازش سفارش شما به صورت خودکار از طریق سرویس پیامک یا ایمیل اطلاع‏ رسانی خواهد شد و در صورتی که نیاز باشد کارشناسان فروش گالری هور با شما تماس خواهند گرفت. و همچنین با ورود به بخش حساب کاربری خود می توانید از سفارشا ت خود مطلع شوید.